• 169751
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

WD-40 Спреј 200ml

Чисти
Дислоцира вода
Продира
Подмачкува
Штити

Клуб Цена
233 ден. 259 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство