5% попуст
Заштеди со Клуб цена

WC врати 800×2050 L PVC

д / Л
800×2050

Клуб Цена
10916 ден. 11490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162789 Категории: , Ознака: