• 335
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

WC Врати 70х200 cm – Лева

Димензии: 70х200 cm
Орентација: Лева
WP Профил

Клуб Цена
8392 ден. 10490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 157136 Категории: ,