• 335
35% попуст

WC Врати 70х200 cm – Десна

Димензии: 70х200 cm
Орентација: Десна
WP Профил

Клуб Цена
6818 ден. 10490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 157170 Категорија: