• 195123
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

WC Врата PVC 900×205 – Лев

Димензии: 900x205cm
Орентација: Левa
WP Профил

Клуб Цена
11000 ден. 12290 ден.

На залиха

SKU: 195123 Категории: ,