• 195122
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

WC Врата PVC 900×205 – Десна

Димензии: 900x205cm
Орентација: Десна
WP Профил

Клуб Цена
10791 ден. 11990 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 195122 Категории: ,