• 191146
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

WC Школка висечка VSF-01 FABBYGO

Димензии: 526x356x369mm
Боја: бела
Нето тежина: 15kg

Клуб Цена
5391 ден. 5990 ден.

На залиха

SKU: 191146 Категории: ,