5% попуст
Заштеди со Клуб цена

WC Школка ICC 4853 (Висечка)

Боја:белa
Димензии:37 x 54.5 x 36 cm

Клуб Цена
4749 ден. 4999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169214 Категории: ,