• 157477
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

WC Школка ICC 3448

Боја:бела
Димензии:34x48x34,5cm

Клуб Цена
8991 ден. 9990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 157477 Категории: ,