• 169266
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

WC четка ICCA 54494

Материјал:полирезин

Клуб Цена
892 ден. 1190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169266 Категории: ,