• 329
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Врати WC 900х2050 Десна

Клуб Цена
10791 ден. 11990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160083 Категории: ,