• 176154
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Врата блиндор fabbygo P-3 (Лева)

Димензии:101x203cm
Tоплинска изолација
Звучна изолација
Блиндирана

Клуб Цена
14391 ден. 15990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176154 Категории: , Ознака: