• 177138
31% попуст
Заштеди со Клуб цена

Врата блиндор fabbygo P-2 (Десна)

Димензии:101x203cm
Tоплинска изолација
Звучна изолација
Блиндирана

Клуб Цена
11991 ден. 17350 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство