• valid
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Врата блиндор fabbygo P-11 (Лева)

Димензии:101x203cm
Tоплинска изолација
Звучна изолација
Блиндирана

Клуб Цена
27891 ден. 30990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство