• valid
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Врата блиндор fabbygo P-11 (Десна)

Димензии:101x203cm
Tоплинска изолација
Звучна изолација
Блиндирана

Клуб Цена
27891 ден. 30990 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177147 Категории: , Ознака: