• 333
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Врата балконска 80х210cm – Десни

Димензии: 80х210 cm
Орентација: Десна
WP Профил

Клуб Цена
8541 ден. 9490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 157160 Категории: ,