5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Виста чаша вино 1/6 520ml

Капацитет:520ml

Клуб Цена
892 ден. 939 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство