5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вилушка Inox 6/1 PLT17041

Материјал:инокс

Клуб Цена
166 ден. 175 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099270 Категории: ,