5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вибрациска брусалка Makita 160W BO4557

Моќност: 160W

Клуб Цена
6079 ден. 6399 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 032126 Категории: ,