• 180296

Вградна плотна Luxell V6-04T Glass

Материјал:стакло
Контрола на допир
Димензии(Ширина):45 – 60 cm
Тип на енергија:Електрична

9200 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180296 Категорија: