• 195003
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна плоча Favorit BIH-210X

Димензија: 41x590x520mm
Енергетска класа: A
Број на грејни плочи: 4
Ø на грејни плочи: 2XØ145mm / 1XØ180mm / 1XØ210mm
Moќност на грејни плочи: Ø145MM-1200W / Ø180MM-1800W / Ø210MM-2300W

Клуб Цена
10991 ден. 12990 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 195003 Категории: ,