7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна микробранова печка BEKO MOB20231

Touch control
LCD дисплеј
Моќност:800W
Капацитет:20L
5 нивоа
8 функции
Дигитален тајмер

Клуб Цена
9349 ден. 9999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155628 Категории: ,