Вградна микробранова печка BEKO MGB25333

Електронско управување
LCD дисплеј
Моќност:900W
Моќност на грил:1000W
Капацитет:25L
5 нивоа
9 функции

21999 ден.

Нема на залиха

SKU: 088441 Категорија: