• dasdas
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна микробранова печка BEKO MGB25332

Моќност:900W
Моќност на грил:1000W
Капацитет:25L
5 нивоа3 функции
Child Lock

Клуб Цена
14990 ден. 17999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158648 Категории: ,