• 304
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна микробран.печка Favorit MBPVL 20

ВГРАДЛИВА МИКРОПЕЧКА
ВОЛУМЕН: 20 L
ИЗЛЕЗНА МОЌ: 800W
ИЗЛЕЗНА МОЌ НА ГРИЛ: 1000W
5 НИВОА НА МОЌНОСТ
АВТОМАТСКО МЕНИ
ДИГИТАЛЕН ТИП НА КОНТРОЛИ
КОМБИНИРАНО ГОТВЕЊЕ
ДИГИТАЛЕН ЧАСОВНИК
ТАЈМЕР ЗА ГОТВЕЊЕ СО 95’
ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ
ЕКСПРЕС ГОТВЕЊЕ
МЕМОРИЈА ЗА ЗАДАДЕНА ФУНКЦИЈА
СТАКЛЕН САД НА ВРТЕЊЕ: 245 MM
СИГНАЛ ЗА ЗАВРШЕНА ФУНКЦИЈА
ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА
INOX ВНАТРЕШНОСТ
INOX ПРЕДЕН ПАНЕЛ
ВРАТА НА ПОВЛЕКУВАЊЕ
СТАКЛО НА ВРАТА
ДИМЕНЗИИ ЗА ВГРАДУВАЊЕ: Ш/В/Д: 59,4 /31,3 /38,2CM
ТЕЖИНА: 14 КГ

Клуб Цена
13299 ден. 13999 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство