• ygfhfgh
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна машина за садови BEKO DSN28520X

Енергетска класа:E
Капацитет:15 сета
8 програми
Одложен старт
LCD екран
3 пати побрзо чистење
SteamGloss®
GlassShield®
InnerClean®
WaterSafe + ™
Активно сушење на воздух
Потрошувачка на вода по циклус:9.5L
Потрошувачка на вода годишно:2660L
Потрошувачка на енергија по циклус:0.965kWh
Потрошувачка на енергија годишно:270kWh
Ниво на бучава:44dB
Димензии:81.8x60x57cm

Клуб Цена
29900 ден. 31999 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 187797 Категории: , Ознака: