Вградна машина за садови BEKO DSN28430X

AquaIntense
Енергетска класа:A+++
Капацитет:14 сета
8 програми
6 температури
Одложен старт
Half Load
AquaStop,WaterSafe+
Потрошувачка на вода по циклус:9.5L
Потрошувачка на енергија годишно:237kWh
Ниво на бучава:44dB
Димензии:82x60x57cm

21999 ден.

На залиха

SKU: 161582 Категорија: