5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна машина за садови BEKO DIS 26022

Вградна машина за садови
Prosmart inverter мотор
Енергетска класа:А++
Капацитет:10 сета
6 програми
Одложен старт
LCD дисплеј
Half Load
Потрошувачка на вода по циклус:9.5L
Ниво на бучава:47dB
Димензии:82x45x55cm

Клуб Цена
18499 ден. 19499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174895 Категории: ,