Вградна машина за садови BEKO DIS 26022

Вградна машина за садови
Prosmart inverter мотор
Енергетска класа:А++
Капацитет:10 сета
6 програми
Одложен старт
LCD дисплеј
Half Load
Потрошувачка на вода по циклус:9.5L
Ниво на бучава:47dB
Димензии:82x45x55cm

18999 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174895 Категорија: