• 174897

Вградна машина за садови BEKO DIN 35322

Енергетска класа:А++
Капацитет:14 сета
5 програми
Eлек. дисплеј
Одложен старт
Watersafe+
Димензија:55×59,8×81,8

17999 ден.

Нема на залиха

SKU: 174897 Категорија: