5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна машина за садови BEKO DIN 28430

ProSmart Inverter мотор
Aqua Intense технологија
Енергетска класа:A+++
Капацитет:14 сета
8 програми
6 температури
Одложен старт
Потрошувачка на вода по циклус:9,5L</strong
Потрошувачка на вода годишно:2.660L
Потрошувачка на енергија годишно:237kWh
Ниво на бучава:44dB
Димензии:82x60x57cm

Клуб Цена
19949 ден. 20999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160085 Категории: ,