14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна микро.печка BEKO MGB 25333 WG

LCD дисплеј
Моќност:900W
Моќност на грил:1000W
Капацитет:25L
Child Lock
5 нивоа | 3 функции
Дигитален тајмер
Електронско управување

Клуб Цена
17990 ден. 20999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство