6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вградна фурна Gorenje BO747 A33XG

IconTouch  
Енергетска класа: A+  
Димензии (ШxВxД): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm

Клуб Цена
20991 ден. 22390 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175787 Категории: ,