• 194521

Вградена фурна FAVORIT BIO 65-B

Капацитет на рерна: 65l
Програми: 8
Вентилатор
Двојно стакло на врата
Енергетска класа: А
Димензија: 59.5 x 59.5 x 57.5

15999 ден.

Нема на залиха

SKU: 194521 Категорија: