• BEKO BUE22120X
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден шпорет BEKO BUE22120X

Мултифункционална
Енергетска класа:А
Капацитет на фурната:66L
6 функции на рерната
Механички контроли</strong
Вентилатор
Механички тајмер
Booster функција за брзо пре-загревање
Димензии:60x56x55cm

Клуб Цена
24000 ден. 25499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 083582 Категории: , Ознака: