8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден сет Gorenje BO735E114X + ECT41SC

Essential линија
Енергетска класа: А
Боја: Инокс
Мултифункционална рерна (BigSpace) – 71 l
Механичко управување
IconLED
Oдмрзнување (Defrost)
Чистење со AquaClean функцијa
Одржување на топлина на веќе приготвено јадење (StayWarm)
1 длабока емајлирана тава за печење
Термоелектричен осигурувач со автоматско исклучување
Динамичен систем на ладење на рерната DC+
Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor)
Чистење со AquaClean функција
Силвермат-емајл (SilverMatte)
Димензии (ШxВxД): 59,7 × 59,5 × 54,7 cm
Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 1 W

Клуб Цена
25899 ден. 27999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177058 Категории: ,