21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден сет Favorit 4-J Lux

Независна рерна:
– димензии: (В/Ш/Д) 59×59,5×55 cm
– дигитален тајмер
– енергетска класа: A
– волумен на рерна: 69 L
– 8 позиции на контролни склопки
– pop in pop out склопки на рерната
– контролно копче за рерната
– копче за термостат на рерната
– стаклена управувачка табла
– светло во рерната
– турбо вентилатор
– грејачи: горе-1200; доле-1100 W
– грил грејач: 1000 W

Независна стаклокерамичка плоча:
– димензии (В/Ш/Д): 4,1x59x52 cm
– 4 зони на греење
– големина на зоните: (2x145mm од 1200 W ) (2x 180mm од 1800 W)
– контрола на допир
– заклучување на плочата

Клуб Цена
19000 ден. 23999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174493 Категории: , Ознаки: ,