6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден фрижидер BEKO BU 1153N

MinFrost®
Енергетска класа:F
Нето капацитет:107L
Ниво на бучава:37dB
Димензии:81.8×59.5×54.5cm

Клуб Цена
16998 ден. 17999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183784 Категории: ,