• 176708
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден фрижидер BEKO BCNA306E4SN

ProSmart Инвертер компресор
NeoFrost ™ двојно ладење
Енергетска класа:Е Нето капацитет:284L
Ниво на бучава:37dB
Димензии:193.5x54x54.5cm

Клуб Цена
40998 ден. 43999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176708 Категории: ,