• 176708
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден фрижидер BEKO BCNA306E4SN

ProSmart Инвертер компресор
NeoFrost ™ двојно ладење
Енергетска класа:Е Нето капацитет:284L
Ниво на бучава:37dB
Димензии:193.5x54x54.5cm

Клуб Цена
39898 ден. 43999 ден.

На залиха

SKU: 176708 Категории: ,