• 182868
4% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден фрижидер BEKO BCHA275K3SN

Semi No-frost
Led Illumination®
Реверзибилна врата
Кристални полици со висока отпорност
Енергетска класа:F
Нето капацитет:262L
Простор за ладилник:193L
Волумен на одделот за замрзнувач:69L
Kапацитет на замрзнувањ:3.2/24kg
Ниво на бучава:38dB
Димензии:177.5x54x54.5cm

Клуб Цена
29499 ден. 30799 ден.

На залиха

SKU: 182868 Категории: ,