8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вграден фрижидер BEKO BCHA275K3SN

Semi No-frost
Led Illumination®
Реверзибилна врата
Кристални полици со висока отпорност
Енергетска класа:F
Нето капацитет:262L
Простор за ладилник:193L
Волумен на одделот за замрзнувач:69L
Kапацитет на замрзнувањ:3.2/24kg
Ниво на бучава:38dB
Димензии:177.5x54x54.5cm

Клуб Цена
24000 ден. 25999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182868 Категории: ,