20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вгр.Сет Gorenje BO717E10H + ECT641BCSC

Плотна:
Контрола на допир (TouchControl)
Тајмер
Димензии (ШxВxД): 59,5 × 5,4 × 52 cm
Рерна:
Essential линија
Енергетска класа: А
Материјал на управувачката плоча: Инокс
Употреблив волумен на рерната: 71 l

Клуб Цена
19889 ден. 24999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177429 Категории: ,