21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вгд.машина за садови Favorit BI45-I1Е

6 програми
Енергетска класа: А ++
Целосно вградна
Димензии:81,5×44,80×54,8 cm

Клуб Цена
15899 ден. 19999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186501 Категории: ,