• 186501
  • 18650
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вгд.машина за садови Favorit BI45-I1Е

6 програми
Енергетска класа: А ++
Целосно вградна
Димензии:81,5×44,80×54,8 cm

Клуб Цена
18690 ден. 21999 ден.

На залиха

SKU: 186501 Категории: ,