• трава 2
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вештачка трева fabbygo CCGA143 100x100cm

Висина: 27mm
Димензии: 100х100cm

Клуб Цена
3199 ден. 3790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190223 Категории: , Ознака: