• trava 8
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вештачка трева fabbygo CCGA137 100x100cm

Висина: 35mm
Димензии: 100х100cm

Клуб Цена
3392 ден. 3990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190224 Категории: , Ознака: