• trava 7
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вештачка трева fabbygo CCGA074 100x100cm

Висина: 35mm
Димензии: 100х100 cm

Клуб Цена
4041 ден. 4490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190225 Категории: , Ознака: