7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вертикален замрзнувач Gorenje FN6191DHW

Енергетска класа: A+  
Бруто капацитет: 277 l  
Тип на апарат: Самостоен  
NoFrost 
Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

Клуб Цена
27990 ден. 29990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174626 Категории: ,