Вертикален замрзнувач Gorenje FN6191DHW

Енергетска класа: A+  
Бруто капацитет: 277 l  
Тип на апарат: Самостоен  
NoFrost 
Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

33999 ден.

Нема на залиха

SKU: 174626 Категорија: