17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вертикален Замрзнувач Favorit F-1005 A+

Капацитет:62 L
Eнергетска класа:А+
Ниво на бучавост:39 DB
Димензии (В/Ш/Д) 84x49x58 cm

Клуб Цена
9999 ден. 11999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186504 Категории: ,