• 194102
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вертикален замрзнувач Beko RFSA240M33XBN

MinFrost®
Реверзибилна врата
Енергетска класа: F
Нето капацитет: 215L
Број на фиоки: 6
Дневен капацитет на замрзнување: 9.8/24kg
Ниво на бучава: 37dB
Димензии: 150.8×59.5×59.2cm

Клуб Цена
24900 ден. 27990 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 194102 Категории: ,