• 191023
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вентилатор на вода fabbygo FA-650M 26″

Моќност: 170W
Димензии: 26” | Ø72x11cm
Напон: 220-240VAC~50Hz

Клуб Цена
11691 ден. 12990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191023 Категории: , Ознака: