• 177562
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вентилатор fabbygo HM 8601 B

Моќност: 60 W
Напон: 220-240V~50Hz
3 брзини
Состав: метал, пластика, гума

Клуб Цена
1971 ден. 2190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177562 Категории: ,