• 177562

Вентилатор fabbygo HM 8601 B

Моќност: 60 W
Напон: 220-240V~50Hz
3 брзини
Состав: метал, пластика, гума

2190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177562 Категорија: Ознака: