• 191024
50% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вентилатор fabbygo FS40-15 16″

Moќност: 50W
Напон: 230V/50Hz
Брзина: 3
Боја: бела
Состав: метал, пластика, гума

Клуб Цена
990 ден. 1990 ден.

На залиха

SKU: 191024 Категории: ,